نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود مقیاس ارزیابی گرایش به بخشش (HFS)

فردی که رویکردی کاسبکارانه دارد، وقتی قرار باشد ببخشد و در مقابل نستاند، حس می‌کند فریب‌ خورده و مغبون شده است. ولی برای انسان رشدیافته‌ی «مولد» بخشش نشانه‌ی قدرت، ثروت و وفور است. فرد با عمل بخشش، زنده بودن خویش را به بیان می‌آورد و آن را تقویت می‌کند. 

«انسانی که می‌بخشد، چیزی را در انسانی دیگر می‌آفریند و آنچه بدین ترتیب آفریده شده، دوباره به سوی خودش بازمی‌گردد؛ فرد در بخشش حقیقی، نمی‌تواند آنچه را که به او بخشیده می‌شود نپذیرد
دوستان عزیز شکرگزار ازشما دعوت میکنم فایل های تصویری مربوط به بحث بخشش را بدقت مشاهده کنیدوبترتیب نگاه کنید.دراین فایل های تصویری خانم دکتر حشمتی ازلزوم بخشیدن افراد ومراحل آن را باصبر وحوصله ومثال توضیح میدهد بطوری که برای همگان قابل فهم است. 
مسیر دسترسی به فایل ها: پیوندها،صندوق بیان،ویدیوها،بخشش
احساس ناتوانی و فشار برای بخشش خیانت یکی از عمده‌ترین مشکلاتی است که می‌تواند فرد خیانت دیده را به شدت بیازارد و او را در مشکلات مرتبط با سلامت روان نظیر افسردگی و اضطراب درگیر کند. ناتوانی در بخشش فرد مقابل نه تنها به کسانی که تصمیم می‌گیرند به زندگی مشترک خود ادامه دهند آسیب می‌رساند بلکه حتی می‌تواند بعد از طلاق و جدایی نیز سازگاری با شرایط جدید را دشوارتر کرده و احساسات ناخوشایند زیادی را به همراه بیاورد. در حقیقت بخشش مسئله‌ای‌ اس
بخشش خیانت چه زمانی لازم است؟ اگر همسرتان در زندگی به شما خیانت کند چه واکنشی از خودتان نشان می‌دهید؟ مورد خیانت واقع شدن یک تجربه آسیب زا است که موجب از بین رفتن اعتماد در روابط بین فردی می‌شود. خیانت تأثیرات منفی عمیقی در تمام ابعاد زندگی به دنبال خواهد داشت. یکی از موضوعات مهم در بحث خیانت، بخشش خیانت می‌باشد. زمانی که خیانت رخ می‌دهد در ابتدای امر موضوع بخشش غیر ممکن به نظر می‌رسد زیرا فردی که مورد خیانت واقع شده است از درد شدیدی رنج
راه بخشش دیگران
الف) آثار و فوائد عفو و بخشش
هرگاه عفو و گذشت های بزرگوارانه و چشم پوشی­های کریمانه، به شیوه­ای آگاهانه انجام بگیرد، برکت ها و سازندگی­های فراوانی را به همراه خواهد داشت که در اینجا به برخی از آنها اشاره می­کنیم:
ادامه مطلب
.باسمه تعالی
احکام اسلامی
قصاص
غزل۶
تلافی کردن ِ عین عمل، حکم ِ قصاص است
اگرچه عفو و بخشش، بهتر از کین و تقاص است
اگر فرهنگ ِ بخشش در جهان یابد تسرّی
مصفا می شود دنیا، جمالش بی خصاص است
سروده شده توسط
علی رجالی و حسن میرزایی
ترافیک اول جاده چالوس؛ صبحانه نخورده و ضعف زده و خواب آلود سر ظهر در حالی که رله های فیوز سوخته بود و کولر هم کار نمیکرد؛ گفت اصلا قابل بخشش نیست 
گفتم اتفاقا یکبار نبخش. اصلا اونی که گفته " لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست " لذت انتقام رو تجربه نکرده بوده. 
بد بودن گاهی چقدر خوبه. اگر فقط در حد روایت و حرف باشه، نه بیشتر.
آدم ها می آیند و می روند و غوغا به پا می کنند . گاهی آنقدر غرق نداشته های خود می شوند که تمام حق تو را به جای حق خودشان طلب می کنند و گاهی آنقدر دارا می شوند که بذل و بخشش های بی مورد می کنند به حدی که دیگران بخشش را وظیفه ای می دانند که در قبال آنها به روی شانه ات مانده. هم مورد اول به دوش انسان سنگینی می کند و مورد دوم 

ادامه مطلب
زیباترین بهانه بخشش بنده استاین عفو شما چقدر زیبنده استتو خود کمال مهری ومهر از تو وام داراین نام چقدر بهر توبرازنده استکار خوب تو پاداش ها داردگرچه شیطان کمی فریبنده‌ استپس ببخش تا خدا شود راضیاز کسی که خودش پرستنده استتا نگویند آدمی زادگان باهمچه لجوج است وغد و یک دنده استدر آسمان فرشتگان خدا ذکر کننداو شریف ست چقدر بخشنده استلطفی که می کنی  کسر شأن تو نیستاین حس بخششت درخشنده استخیر خواهی تان اجر اخروی داردگرچه کوتاه ذهن بیننده استنز
آدم ها می آیند و می روند و غوغا به  پا می کنند . گاهی آنقدر غرق نداشته های خود می شوند که تمام حق تو را به جای حق خودشان طلب می کنند و گاهی  آنقدر دارا می شوند که بذل و بخشش های بی مورد می کنند به حدی که  دیگران بخشش را وظیفه ای می دانند که در قبال آنها به روی شانه ات مانده. 
هم مورد اول به دوش انسان  سنگینی می کند و مورد دوم . 
شاید این ما هستیم که حدود دیگران را در مواجهه با  خود تعریف می کنیم . این ما هستیم که مرز های زندگی خود را تعریف می کنیم. 
گذش
توافق کردیم که از هم جدا بشویم  و توافق نمودیم که مهریه از طرف همسر بخشیده شود چه متنی را میتوانیم تنظیم نمائیم که در روند طلاق ادعا یا مشکلی ازطرف همسرم ایجاد نشود. متشکرم.

باسلام شما میتوانید در دفتر اسناد رسمی اقرار به بخشش مهریه و غیر قابل رجوع بودن مهر نمایید

منبع: سایت وکالت دادراه

مقیاس ارزیابی گرایش به بخشش (HFS)
مشخصات فایل

تعداد صفحات
3

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
علوم انسانی

توضیحات کامل
نمره گذاری
پایایی و روایی
توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
دانلود پرسشنامه بخشش ری و همکاران فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: Wordتعداد صفحات: 4حجم فایل: 20قیمت: 4000 تومانبخشی از متن:
پرسشنامه بخشش ری و همکاران
هدف:
سنجش بخشش در افراد
تعداد صفحات: 4
فرمت: word
تعداد گویه ها : 15
روایی دارد.
پایایی دارد.
تفسیر دارد.
شیوه نمره گذاری دارد.
منابع دارد.
توضیحات دارد.
گارانتی بازگشت وجه دارد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
کاش درماه مبارک مغفرت حاصل شود/بخشش ایزدفراوان بهرما کامل شود/درتکاپوی حقیقت جنگ با شیطان خوش است/بابصیرت بر مقام بندگی نائل شود/زمزم دلدادگیها سوی آل مصطفاست/عشق زیبای ولایت گوهر محفل شود/حیدری کن قلب وجانت اندراین ماه صیام/باعلی کشتی دینت راهی ساحل شود/وقت افطار وسحرها اشک بااخلاص ریز/در نماز وروزه خود همنشین دل شود/شوق آزادی جان است از جهنم شیعه را/نقشه شیطان ودشمن بهراو باطل شود/کاش مهدی ازظهورش یک نشانی آورد/ناگهان وقت حضور حجت عادل ش
:بزرگی گوید؛
گذشته هایت را ببخش زیرا که آنها همچون کفشهای کودکیت نه تنها برایت کوچکند بلکه تو را از برداشتن گامهای بلند باز می دارند.لذاهم چنانکه زکات بدن روزه است،زکات روزه هم اخلاق خوش است و اخلاق خوش زمینه ای برای بخشش هاست. اخلاق بد همه را فراری می دهد. رمضان فرصت بخشش هاست
.التماس دعا
سلام...
چند وقت پیش می خواستیم از طرف بسیجمون یه غرفه بزنیم توی پنج شنبه بازار...
می خواستیم چادری بزنیم و یک بخشش رو برای نقاشی کودکان قرار بدیم و یک بخشش رو هم میز و صندلی ای بگذاریم و پاسخگوی مسائل شرعی یا مشاور خانواده بیاوریم...
برای این که ایده و پیشنهادات بیشتری دریافت کنم، با یکی از بروبچ فرهنگی پایگاه بسیج مسکن مهر این طرح رو در میان گذاشتم...
این دوست عزیز ما چیز هایی گفت که بسیار بسیار" برایم مفید واقع شد. و حتی من را از این طرح منصرف کرد(
مفهوم لغوى و شناسنامۀ عسل
عسل در فرهنگ واژگان و قاموس‌هاى معتبر عربى به فارسى سره به معناى انگبین آمده است که بیانگر مادۀ شیرینى است که به وسیلۀ زنبور عسل از شیرۀ گل‌ها و شهد گیاهان فراهم شده و پس از تغییر و تحول در خانه‌هاى موم « کندو» انباشته مى‌شود.
واژۀ عسل فقط یک بار در قرآن آمده است:
وَ أَنْهٰارٌ مِنْ خَمْرٍ، لَذَّةٍ لِلشّٰارِبِینَ وَ أَنْهٰارٌ مِنْ عَسَلٍ مُصَفًّى [سوره‌محمد/ آیۀ 15].
کتاب قاموس قرآن تألیف سیدعلى‌اکبر قرشى چاپ دارا
میگن شب قدر شب بخشش هم هست
توی تنهایی شبانه خودم فقط یک لحظه دقیقا یک لحظه خواستم به بخشش فکر کنم ولی بی نتیجه بود
اینگار خود خدا پشت هم توی گوشم بهم میگفت : احمق ...!!! تو به من قول دادی
راست میگفت. تو شب های قدر پارسال بهش قول دادم. قول دادم زمانی به بخشش فکر کنم که ده تا چیز رو درست کرده باشم.
تو این یک سال به نصف قولم عمل کردم. نصف دیگه شاید چند سال طول بکشه. نه چند سال ذلت بار، بلکه قراره با کمک خودش با افتخار طی بشه.
بخشش نیازمند مرور گذشته هست. گذ
1⃣تمدید بخشودگی جرائم مالیاتی قابل بخشش در اسفند سال ۹۸ ( تولیدی ها ۹۰ درصد و سایر مودیان ۸۰ درصد ) تا پایان خرداد ۱۳۹۹
2⃣چنانچه برگ مالیات قطعی مودیان از ۱۲ بهمن ۹۸ به بعد ابلاغ شود و مودی نسبت به پرداخت مالیات و جرائم غیرقابل بخشش تا پایان خرداد ۱۳۹۹ اقدام نماید ، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم خواهد بود
3⃣لغو هیات های حل اختلاف مالیاتی در بخش اشخاص حقیقی ( همه ی منابع ) تا پایان سال ۱۳۹۸ و ادامه جلسات به سال ۱۳۹۹ موکول می گردد
ادامه مطلب
فیلم فقط بخشش (Just Mercy) داستان واقعی وکیل حقوق مدنی برایان استیونسون و مبارزه او برای جلوگیری از اعدام یک مرد بی گناه است.
فقط بخشش فیلمی‌مصرانه، جسور و قدرتمند است که توسط بازیگران درجه یک هدایت می‌شود. اگرچه این فیلم وقایع را بیش از 25 سال پیش را به تصویر می‌کشد، اما فیلم محصول سال 2019 است.
اضطراری ترین موکل او وی والتر مک ملیان (با بازی جیمی‌فاکس) معروف به جانی دی است که به دلیل پاپوشی که برایش دوخته شده به جرم قتل یک دختر سفید پوست نوجوان محک
امشب،شب لیلة الرغائب است.
کلمهٔ «رغائب» جمع «رغیبه» است و به دو معنا بکار رفته است:
یک- به معنای چیزی که مورد رغبت و میل است . بنابر معنای اول، «لیلة الرغائب» شبی
است که میل و توجه به عبادت و بندگی در آن در نزد بندگان بسیار است و بندگان خدا در این
شب گرایش زیادی به رفتن به در خانه خدا و ارتباط و انس با او دارند.
دو- به معنای عطا و بخشش فراوان است. بر پایهٔ معنای دوم، «لیلة الرغائب» شبی است که در آن عطاء و بخشش خدا بسیار
است و بندگان با رو آوردن به

بسم الله
ای که برای هر خیری به او امید دارم،
و از خشمش در هر شری ایمنی جویم،
ای که می دهد (عطای ) بسیار در برابر (طاعت ) اندک،
ای که عطا کنی به هرکه از تو خواهد،
ای که عطا کنی به کسی که از تو نخواهد،
و نه تو را بشناسد،
از روی نعمت بخشی و مهرورزی،
عطا کن به من به خاطر درخواستی که از تو کردم،
همه خوبی دنیا و همه خوبی و خیر آخرت را،
و بگردان از من به خاطر همان درخواستی که از تو کردم،
همه شر دنیا و شر آخرت را،
زیرا آنچه تو دهی چیزی کم ندارد،
بیفزا بر من از
7سال با یک مرد معتاد زندگی کردم تمام وسایل زندگیم رو فروخت در این بین دوست همسرم گفت از ش جدا بشم وایشون هم از همسرش جدا میشه وبا هم زندگی کنیم قبول نکردم با همسرش از من اخازی کردند ومنم برای حفظ آبروم در محل کارم 6میلیون پول دادم این موضوع را خانواده ی همسرم فهمیدند ومجبور شدم با بخشش مهریه طلاق بگیرم بعد از مدتی همسرم که ترک کرده بودخواست که برگردم منم برگشتم یک سال خرج زندگیش رو دادم ولی بازم به مواد برگشته میخوام طلاق بگیرم وقتی فهمیدتهدی
امشب دلم همون نقطه همیشگی امامزاده اس،همون نقطه که سقف بالای سرم آسمون شب و نگاهم به گنبد امامزاده  بود ولی‌‌...
امشب از کنج اتاقم صدایت میکنم خدای جانم،
امشب تنهایی دعای جوشن کبیر میخونم ،امشب یه جمع سه نفر میشه مراسم دعای قرآن بر سَر...
 خدا جونم  و قتی فکر میکنم به مهربونیت ذهنم قفل میشه آخه اونقدر  بی نهایت خوب و مهربانید  که نوشتن ازش سخته.
امشب اولین شب قدر که من بهش میگم انتخاب واحد آسمونی. یه شب واسه طلب بخشش و  گفتن دعا ها و خواسته ها
ایران تنها کشوری است که با وجود اینکه کنوانسیون حقوق کودک را امضا کرده است، حکم اعدام را در مورد مجرمان زیر ۱۸ سال هم اجرا می‌کند. این کنوانسیون اعدام و حبس ابد غیرقابل بخشش را برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع کرده است.
ماده ۳۷ کنوانسیون بین‌المللی حقوق کودک صدور حکم و اجرای حکم اعدام، سلب حیات و حبس ابد غیرقابل بخشش را برای کودکان - تمامی افراد زیر ۱۸ سال - ممنوع کرده است. دستگاه قضایی ایران علی‌رغم ملزم بودن این کشور به رعایت این ماده، سن قانو
1. آیا تعاون وهمکاری محدود به مکان خاصی می شود؟
تعاون، تنها به خانه و مدرسه و محلّه، محدود نمی‌شود. گاهی افراد نیکوکار در سطح جامعه به صورت فردی و گاهی به صورت گروهی به دیگران یاری می‌رسانند و کمک می‌کنند.
2. انفاق به چه معناست؟
افراد از طریق بخشش مال، علم، توانایی‌ها، و زمان عمر خود به کسانی که نیازمند هستند، یاری می‌رسانند. به این بخشش «انفاق» میگویند.
ادامه مطلب
                          باسمه تعالی
غزلیات مشترک دکتر علی رجالی و حسن میرزایی
                  تازه ترین سروده مشترک                         احکام اسلامی                              قصاص                               غزل۵
                         قصاص
تلافی کردن ِ عین عمل، حکم ِ قصاص استاگرچه عفو و بخشش، بهتر از کین و تقاص است
اگر این حکم ِ قرانی شود جاری به دنیاره آوردش، حیات ِ شخص عام و شخص ِ خاص است 
به قران آمده هر کس که ظلمی رفت بر اوتلافی گر کند، جانش، ز حس
دانلود سریال دل با لینک مستقیم
دانلود سریال ایرانی دل به کارگردانی منوچهر هادی از سایت تب مووی
محصول کشور : ایران
سال انتشار : ۱۳۹۸
ژانر : اجتماعی
تعداد قسمت ها : –
کارگردان : منوچهر هادی
نویسندگان : بابک کایدان ,  میثم کایدان
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران
: ساره بیات , محمدرضا فروتن , یکتا ناصر , سعید راد , مهراوه شریفی نیا ,
افسانه بایگان , حامد بهداد , بیژن امکانیان , نسرین مقانلو
خلاصه
این قسمت : جهان (دل) جهان ناشناخته ای است. از تاریکی و نور
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
سوالات درس دوم مطالعات هشتم 
درس دوم: تعاون
2)
نکته: تعاون تنها به خانه و مدرسه و محله محدود نمی شود.
 1 -انفاق چیست؟ افراد از طریق بخشش مال، علم، توانایی ها و وقت خود به کسانی که نیازمند هستند،
یاری می رسانند، به این بخشش انفاق می گویند. 
2 -افراد نیکوکار و موسسات خیریه چه نقشی در همیاری اجتماعی دارند؟ گاهی افراد نیکوکار در قالب
سازمان های مردم نهاد و موسسات خیریه به یاری نیازمندان یا حل برخی از مشکالت جامعه می
پردازند. 
ادامه مطلب
صبح من ساعت 11 شروع شد. فرجه امتحانات مجال خوبی برای شب بیداری و صبح خوابی برایم به وجود آورده. امروز تشییع پیکر شهید سلیمانی نیمه کاره ماند گفته اند به دلیل ازدهام جمعیت به وقتی دیگر موکول شده. رفیق کرمانیمان که از آشنایانش در بیمارستان شفای کرمان است می گوید کشته ها بیشتر از آنی است که می گویند. در این مدت که نبودم فیلمی گمنام از برادران کوئن دیدم که خوشم آمد نامش مردی که آنجا نبود است نمره کمی دارد اما ساختار قوی. تئوری های توطئه درباره شهاد
برای بهبود حال میتونید ... استغفار کنید:)
آقای پناهیان توی یکی از ویدئو هاشون میگفتند مومن نباید غمگین باشه اگر بود یعنی یه جای کارش میلنگه بره و از خدا طلب بخشش کنه ! یه کاری کرده همون کار مسبب غم شده ...
مومن باید دل شاد داشته باشه! از نوع واقعیش ...
«اللهم الرزقنا کربلا...»:〰〰〰〰
#حدیث 
امام باقر(ع) فرمودند: 
❣خداوند هر شب جمعهتا صبح از عرش ندا مےدهد:
آیا بنده مؤمنے نیستــ ڪه از گناهانش توبہ ڪند تا توبه او را بپذیرم؟
وسائل الشیعه، ج۵، ص۷۳
اَستَغفِرُاللهَ رَبِّی مِن کُلِّ ذَنبٍ وَ أَتُوبُ إِلَیْهِ
〰〰〰〰
. . .  گاهی باید دستار از سر و پاپوش از پا بگیری و سراسیمه جاری شوی تا عمق بی نهایتِ زندگی، برایِ لمسِ سرمایِ زمین با کفِ پاهایت و درکِ گرمایِ خورشید با پوستِ صورتت!
.
 برای تجربهِ لحظهِ اکنون، و عبور از گذشته! برایِ بخشیدن و رها شدن، برای پرواز!
.
نه به خاطرِ آن که شاید دیگران لایق بخشش هستند، تنها به این دلیل که تو شایسته ی آرامش هستی!
.
✡فرصت بی نظیرِ دو روز آموزش مهارت های فردی و روان تحلیلی گروهی در بام شگفت انگیز طبیعت ایران، روستای فیلبند ما
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
با نور عشق، دل غمِ ظلمت نمی کشدبا اهل بیت، خواری و خفت نمی کشدآزادگی است سیره ی مردان روزگارعبدِ نگارِ فاطمه، ذلت نمی کشددر فتنه ها، مریدِ حقیقیِ فاطمهدست از حمایتش ز ولایت نمی کشدهر کس که بار عشقِ امام زمان کشیدصحرای حشر، بار ندامت نمی کشدبا یک سلام، روزیِ ما می رسد رفیقکارِ زبان، به گفتنِ حاجت نمی کشدبی منت است لطفِ امام کریم مااین جا گدا ز شاه خجالت نمی کشدعبدی گناهکار که محتاج بخشش استصورت به جز
حکمت قرار گرفتن ولادت شاه کرم 
در نیمه رمضان کریم

سلام بر مولود نیمه رمضان 
سلام بر نماد کرامت و بخشش در ماه کرامت و بخشش
سلام بر قرآن ناطق در ماه نزول قرآن صامت
سلام بر سبط اکبر در ماه ثقل اکبر 
سلام بر بر غریب مدینه در ماهی که با غربت آمیخته است

آقای عزیزم شب قدر نزدیک است.
شاید یکی از حکمت های قرار گرفتن ولادت شما چند روز ، پیش از اولین شب قدر این باشد که خدای آسمان و زمین برای قدر یافتن و یافتن قدر، چنگ زدن به دامن کریم تو را به عنوان راه می
دونفر از دخترها شیطنت میکردن و میخندیدن بهشون گفتم برن بیرون بخندن. رفتم دیدم با خوشحالی دارن ادامه میدن. گفتم اومدین تنبیه بشید مثلا؛ برگردین سر درستون. یکی شون گفت: خانوم ما لیاقت بخشش شما رو نداریم. بذارین این زنگ بیرون باشیم به رفتار زشتمون فکر کنیم:)
مرا دعوت کرده اند تا بخشیده شوم، مرا احضار کرده اند تا از بی راه ها استقلال یابم، مرا جلب کرده اند تا از پیچش بیرون بیایم و واقف شعاع شوم و روز را حساسیت کنم. ولی هنوز گویی بخشی از من در پیچش مانده است. هنوز گویی نمی توانم خود را از بندهای مرموز به خشکی امدن دست و پایم آزاد کنم. هنوز گویی نمی توانم چشمانم را قائم و تمام به سو روز باز کنم. می خواهم از این در باخبر منحوس و داخل را صدا بزنم. می خواهم از این در متوجه شوم و نور را ببینم. می خواهم... داخل هم

هنوزم برام حل نشده که تو شبای قدر و روز عرفه باید طلب بخشش از گناهان یک سال گذشته رو کرد؟!! یا برای سال در پیش دعا کرد و پر رو پر رو و با کلی گناهی که بازم پرروانه فک میکنی بخشیده شده و تمام ، از خدا آرزو ها و خواسته ها رو طلب کرد؟؟!! 

+ ما حق نداریم از مهربونی خدا سو استفاده کنیم... (1. هر گناهی میکنیم و میگیم مهربونه میبخشه... 2. هر چیزی رو میخوایم و میگیم مهربونه، میده !!) 

✍امام حسن مجتبی علیه السلام فرمودند:
✅مکارم اخلاق ده چیز است: ۱- راستگوئى ۲- نومیدى راستین از غیر خدا ۳- بخشش به نیازمندان ۴- خوش خلقى ۵-پاداش در برابر خدمات دیگران ۶- پیوند و رفت و آمد با خویشاوندان ۷- حمایت از همسایه ۸-توجّه به حقوق دوستان ۹-مهمان نوازى ۱۰-و مهمترین اینها شرم و حیاء است. تاریخ یعقوبى، ج۲، ص۲۱۵
ثروت شو         ┄┅┅❅❅┅┅┄ 
احادیثی در باب سخاوت و بخششحدیث (1)- امام على علیه السلام :
اَلسَّخاءُ یُکسِبُ المَحَبَّةَ و َیُزَیِّنُ الاخلاقَ؛سخاوت، محبّت آور و زینت اخلاق است. تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 378 ، ح 8523

حدیث (2) امام صادق علیه السلام :
السَّخَاءُ مِنْ أَخْلَاقِ الْأَنْبِیَاءِ وَ هُوَ عِمَادُ الْإِیمَانِ وَ لَا یَکُونُ مؤمنا [مُؤمِنٌ‏] إِلَّا سَخِیّاً- وَ لَا یَکُونُ سَخِیّاً إِلَّا ذُو یَقِینٍ وَ هِمَّةٍ عَالِیَةٍ لِأَنَّ السَّخَاءَ شُعَاعُ نُورِ ا
این روزا انگار محبت جرمه 
یجا میگفت دو دسته تنهان مهربونا با گرگا خخخ
دیگه چقدر بذل و بخشش هه هه خخ
چقدر لطف و مهربانی
چقدر دیگه باید به طرف حال بدم تا باهام اوکی بشه
اونجا فهمیدم
باید خودم نباشم خخخ
ولی بیخی خودم میباشم هه ها هی هی هو هو
یروز دلتنگت میشن الان داغه دوروییه دوستاشونن
BluRay,The Little Drummer Boy 1968,دانلود The Little Drummer Boy,دانلود The Little Drummer Boy 1968 720p,دانلود انیمیشن The Little Drummer Boy 1968,دانلود انیمیشن The Little Drummer Boy با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن پسر کوچولوی طبل زن The Little Drummer Boy 1968,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Little Drummer Boy 1968,
ادامه مطلب
1.روز تاریک جنگ پیشرفته : 16 دانلود
2.یوهاهاها 2.1 : 12 دانلود
3.ماشین های قراضه 2 رئیس بزرگ : 11 دانلود
4.روز تاریک گم شدن در جنگل 1.2 : 10 دانلود
5.عصر شیطان 1 : 6 دانلود
6.ماشین های قراضه 1، یوهاهاها 2، یوهاهاها 1 : 5 دانلود
7.روز تاریک گم شدن در جنگل 1 : 4 دانلود
8.روز تاریک گم شدن در جنگل 1.1 : 1 دانلود
تمامی بازی های گفته شده از همین وبلاگ قابل دانلود می باشند.
تا قبل از اینکه عاشقش بشم، هیچ آرزویی نداشتم، وقتی شناختمش و شیفته اش شدم تازه فهمیدم آرزو یعنی چی و واسه اولین بار یه آرزو کردم... حالا همه آرزوم شده بخشش و گذشت او. کاشکی زمان به عقب برمیگشت، کاشکی بیشتر قدرشو میدونستم... حالا که از چشمش افتادم، تازه فهمیدم بودنش چه نعمتی بود و نبودنش چقدر دردناک...

شب قدر، لاله‌ای شکفته در کویر شب‌های عادی سال است.التماس دعا+توشب های قدر همو دعا کنیم :) باشه ؟!امام صادق (ع) :تعیین مقدرات در شب ۱۹ رمضان، تایید آن در شب ۲۱ وامضای آن در شب ۲۳ انجام میشودشب قدر خدا به دنبال بهانه ای برای بخشش بندگان استامشب تو بهانه بخشش گناهانم باش یا علی . . .
یک دانه ز تسبیح سحرت را آرام به نیت منه محتاج بینداز

اعمال شب قدر
ادامه مطلب

شب قدر، لاله‌ای شکفته در کویر شب‌های عادی سال است.التماس دعا+توشب های قدر همو دعا کنیم :) باشه ؟!امام صادق (ع) :تعیین مقدرات در شب ۱۹ رمضان، تایید آن در شب ۲۱ وامضای آن در شب ۲۳ انجام میشودشب قدر خدا به دنبال بهانه ای برای بخشش بندگان استامشب تو بهانه بخشش گناهانم باش یا علی . . .

اعمال شب قدر
ادامه مطلب
تگزاس 2, دانلود فیلم تگزاس 2, دانلود فیلم
تگزاس 2 با لینک مستقیم, دانلود فیلم تگزاس 2 با کیفیت عالی, دانلود
رایگان فیلم تگزاس 2, پژمان جمشیدی, حمید فرخ نژاد, دانلود تگزاس, دانلود
رایگان فیلم تگزاس, دانلود فیلم, دانلود فیلم ایرانی, دانلود فیلم ایرانی
تگزاس, دانلود فیلم تگزاس 1080p, دانلود فیلم تگزاس با لینک مستقیم, دانلود
فیلم تگزاس مسعود اطیابی, دانلود فیلم جدید, دانلود کامل فیلم تگزاس, سام
درخشانی, فیلم, مسعود اطیابی,

ادامه مطلب

این سومین کتابیه که امسال خوندم. و هرچی فکر کردم از کجای کتاب متنی رو انتخاب کنم و براتون بزارم به نتیجه ای نمیرسیدم. به شخصه میخوام بگم اگر میخواهید یک فرد متفاوت و موفق باشید خوندن این کتاب لطف به خودتون و یا خوب بودن تنها نیست..این کتاب برای موفقیت یک باید هست!

هر دو پدر من معلم بودند پدر پولدارم درسی به من داد که تمام عمر همراهم بود و آن ضرورت بخشندگی و دستگیری از مردم بود. پدر تحصیل کرده ام به ضرورت زمان و اطلاعاتش چیزهای زیادی به من یاد
.
                          باسمه تعالی
                  تازه ترین سروده مشترک 
                        احکام اسلامی
                              قصاص
                               غزل۵

قصاص

اگر این حکم ِ قرانی شود جاری به دنیا
ره آوردش، حیات ِ شخص عام و شخص ِ خاص است 

به قران آمده هر کس که ظلمی رفت بر او
تلافی گر کند، جان
آخرین جمله‌ای که توی آخرین ساعات سال به خودم دارم میگم اینه که:
همه چیز قابل تحمله و همه چیز قابل بخشش جز چیزی که باعث شکستن دل دیگرون بشه
امید وارم دلی رو نشکسته باشم توی یک سالی که گذشت. و اگر هم خواسته یا ناخواسته زخمی نشوندم بر دلی خدا به دلش بندازه و باهام صاف بشه 
منم دارم سعی میکنم دلم رو صاف کنم با همه اونایی که شاید جایی باعث شکستن دلم شدند.
تا چه پیش آید زین پس 
.
                          باسمه تعالی
                  تازه ترین سروده مشترک 
                        احکام اسلامی
                              قصاص
                               غزل۵

قصاص

اگر این حکم ِ قرانی شود جاری به دنیا
ره آوردش، حیات ِ شخص عام و شخص ِ خاص است 

به قران آمده هر کس که ظلمی رفت بر او
تلافی گر کند، جان
شب قدر، لاله‌ای شکفته در کویر شب‌های عادی سال است.
التماس دعا+توشب های قدر همو دعا کنیم :) باشه ؟!امام صادق (ع) :تعیین مقدرات در شب ۱۹ رمضان، تایید آن در شب ۲۱ وامضای آن در شب ۲۳ انجام میشودشب قدر خدا به دنبال بهانه ای برای بخشش بندگان استامشب تو بهانه بخشش گناهانم باش یا علی . . .

اعمال شب قدر
ادامه مطلب
BluRay,Rock Dog 2016,x265 HEVC,دانلود Rock Dog 2016 720p,دانلود انیمیشن Rock Dog 2016,دانلود انیمیشن Rock Dog با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن راک داگ,دانلود انیمیشن راک داگ Rock Dog 2016,دانلود رایگان انیمیشن Rock Dog 2016,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن Rock Dog 2016,دوبله فارسی,راک داگ,سگ موسیقیدان,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
BluRay,DVDRip,MKV,Pat and Mat in a Movie 2016,انیمیشن خانوادگی,پت و مت,دانلود Pat and Mat in a Movie 2016 720p,دانلود انیمیشن Pat and Mat in a Movie 2016,دانلود انیمیشن پت و مت 2016,دانلود انیمیشن پت و مت Pat and Mat in a Movie 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون پت و مت,دانلود مستقیم انیمیشن Pat and Mat in a Movie 2016 1080p,
ادامه مطلب
۱-شوخی میکنن اما به دیگران توهین نمیکنن. مدل شوخی کردن یه نفر، اطلاعات زیادی راجع به اون فرد به ما میده. آیا شوخیش طعنه داره؟ آیا روحیه ی بالایی داره؟ یک فرد خوش قلب حس شوخ طبعی داره که باعث خوشحالی دیگران میشه.
۲-بخشش، بخشی از زندگیشون هست. میتونه از طریق روش های بزرگ (صدقه دادن به خیریه) و روش های کوچک (سرو قهوه برای دیگران) انجام بشه، این افراد خوشحال هستن که اموال شون رو به اشتراک میزارن.

۳–اونا وقت شون رو برای دیگران میزارن. برای بسیاری از
فردا یک شنبه ، 20 مرداد و 9 ذی الحجه روز عرفه هست .. از روزها و یا بهتره بگم اعیادی که خدا سفره رو برای ما بنده ها پهن کرده تا از بخشش و رحمتش حسابی استفاده ببریم !
فضیلت هاش از شب قبلش شروع می شه و تا پایان روز همچنان ادامه داره ؛ یه سری اعمال داره که اگر تمایل به انجام اونها داشته باشید ، لیست پایین می تونه کمکتون کنه !
ادامه مطلب
یک پنجره برای دیدنیک پنجره برای شنیدنیک پنجره که مثل حلقهٔ چاهیدر انتهای خود به قلب زمین می‌رسدو باز می‌شود بسوی و سعت این مهربانی مکرر آبی رنگ،یک پنجره که دست‌های کوچک تنهایی رااز بخشش شبانهٔ عطر ستاره‌های کریمسرشار می‌کند،و می‌شود از آنجاخورشید را به غربت گل‌های شمعدانی مهمان کرد؛یک پنجره برای من کافیست...(فروغ_فرخزاد)
دانلود سریال دل با حجم کم و لینک مستقیم
دانلود سریال ایرانی دل قسمت 1 ( تمامی قسمت ها ) از عسل دانلود با بهترین کیفیت
Exclusive Movie: Series “Heart” by Director Manochehr Hadi With Teaser And Review In AsalDl

خلاصه دل :
جهانی که در د وجود دارد یک جهان ناشناخته ای است که از تاریکی و نور تا کینه و بخشش و از عشق و تنفر تا شوق و وصال و حسرت و جدایی در ان رفت و آمد میکنند و گاه دل را تصاحب میکند….سریال دل ادامه ای از سریال عاشقانه است وشاید بتوان آن را عاشقانه دو نامید و یک کار بسیار سنگین
BluRay,The Tom and Jerry Show 2016,The Tom and Jerry Show Season 2,x265 HEVC,بلوری,دانلود انیمیشن تام و جری فصل 2,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فصل 2 انمیشن تام و جری,دانلود فصل دوم انیمیشن تام و جری The Tom and Jerry Show 2016,دانلود فصل دوم تام و جری 2016,دانلود فیلم,دانلود کارتون موش و گربه,دانلود مستقیم انیمیشن The Tom and Jerry Show Season 2 720p,
ادامه مطلب
حاتم اسم پسرانه است، معنی حاتم: (عربی) 1- به معنی حاکم، قاضی، داور؛ 2- (اَعلام) رییس قبیله و شاعر عرب [قرن7 میلادی] که به بخشش و دلاوری معروف بود و داستانهای فراوانی دربارهی او و خانواده‌اش به عربی و فارسی نوشته شده است. معنی اسم حاتم
منبع : اسم دونی
BluRay,The BFG 1989,x265 HEVC,بی اف جی,داستان انیمیشن بی اف جی,دانلود The BFG 1989 720p,دانلود انیمیشن بی اف جی 1989,دانلود انیمیشن بی اف جی The BFG 1989,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود فیلم با دوبله فارسی,دانلود فیلم خانوادگی,دانلود کارتون The Big Friendly Giant 1989,دانلود مستقیم انیمیشن The BFG 1989 1080p,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
بر گر فته از کانال انشا 21 برای

پیدا کردن انشا با هر موضوعی به کانال ما سر بزنید 
من سرزمین دردها هستم، سرزمین غم و اندوه... دریایی آرام که بعد از آن حادثه طوفانی هیچ وقت به حال سابق باز نمیگردم.آن روز ، روز بسیار بدی بود روزی کع من با آن همه عظمت به ناتوانی و  حقارت خود پی بردم. آرام بودم و عاشق، عاشق تمام مسافرانی که به مقصد میرساندم. عاشق غبطه هایی که به بزرگی و عظمت من میخوردند. مغرور نبودم اما گاهی از بزرگی و عظمتم فریفته میشدم.هرگاه میخواست
به استناد سایت مشاوره کیفری دینا ، کسانی که صاحب حق قصاص هستند یا اولیا دم می توانند در هر مرحله از مراحل رسیدگی به پرونده و یا حتی اجرای حکم با مرتکب یا قاتل مصالحه نمایند که این مصالحه می تواند به طور مجانی باشد یا در برابر حق یا مالی از مرتکب گذشت نمایند . گذشت از قصاص همیشه به صورت مجانی نمی باشد بلکه گاهی گذشت از قصاص به صورت مشروط است و اولیا دم در برابر مال یا حقی گذشت می کنند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بخشش مشروط قاتل بر
The Day of the Crows 2012,دانلود The Day of the Crows 2012 720p,دانلود انیمیشن Le jour des corneilles 2012,دانلود انیمیشن The Day of the Crows 2012,دانلود انیمیشن روز کلاغ ها,دانلود انیمیشن روز کلاغ ها The Day of the Crows 2012,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Day of the Crows 2012 1080p,
ادامه مطلب

دانلود صفحه 1
دانلود صفحه 2
دانلود صفحه 3
دانلود صفحه 4
دانلود صفحه 5
دانلود صفحه 6
دانلود صفحه 7
دانلود صفحه 8
دانلود صفحه 9
دانلود صفحه 10
دانلود صفحه 11
دانلود صفحه 12
دانلود صفحه 13
دانلود صفحه 14
دانلود صفحه 15
دانلود صفحه 16
دانلود صفحه 17
دانلود صفحه 18
دانلود صفحه 19
دانلود صفحه 20
دانلود صفحه 21
دانلود صفحه 22
دانلود صفحه 23
دانلود صفحه 24
دانلود صفحه 25
دانلود صفحه 26
دانلود صفحه 27
دانلود صفحه 28
دانلود صفحه 29
دانلود صفحه 30
دانلود صفحه 31
دانلود صفحه 32
دان
Banana 2010,BluRay,Despicable Me,x265 HEVC,بلوری,دانلود انیمیشن Banana 2010,دانلود انیمیشن Banana 2010 1080p,دانلود انیمیشن Despicable Me: Banana 2010,دانلود انیمیشن موز,دانلود انیمیشن مینیون ها Banana 2010,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Banana 2010,دانلود فیلم جدید,دانلود کارتون Banana 2010 720p,دانلود مستقیم Despicable Me: Banana 2010,مینیون ها,
ادامه مطلب
My Dog Tulip 2009,x265 HEVC,داستان انیمیشن My Dog Tulip 2009,دانلود My Dog Tulip 2009 720p,دانلود انیمیشن My Dog Tulip 2009,دانلود انیمیشن با کیفیت HD,دانلود انیمیشن مای داگ تولیپ My Dog Tulip 2009,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن My Dog Tulip 2009 1080p,درام,زبان اصلی,سگ ژرمن شپرد,مای داگ تولیپ,
ادامه مطلب
BluRay,Tom and Jerry: Back to Oz 2016,x265 HEVC,دانلود Tom and Jerry: Back to Oz 2016 720p,دانلود انیمیشن Tom and Jerry: Back to Oz 2016,دانلود انیمیشن تام و جری بازگشت به سرزمین اوز 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود کارتون موش و گربه 2016,دانلود مستقیم Tom and Jerry: Back to Oz 2016 1080p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
رسیده نوکر عاصی و روسیاه عقیلهرسیده با طمع بخشش از اله عقیلهبه هر دری زدم و عبد سر به راه نبودممرا بخر که شوم عبد سر به راه عقیلهگناه و معصیت از چشم پُر گناه می افتداگر به دل برسد لطف یک نگاه عقیلهمرا خلاص کن از جایگاه آتش دوزخقسم به حرمت والا و جایگاه عقیلهخوشا به حال شهیدان جان فدایی زینبخوشا به غیرت شیرانِ در سپاه عقیلهبه یاد قلب سلیم مدافعان شهیدشسلام می کنم امشب به بارگاه عقیلهبه روز حشر که مُهر

اقوام آریایی خصوصا ایرانیان از زمان های باستان به پیروی از آئین و کیش خود به کار نیک و دستگیری از بینوایان توجه داشتند و دارای نذورات و موقوفاتی برای نگهداری آتشکده های خود بوده اند .باید دانست که در ایران باستان کارهای خیری که امروزه از آن به نام وقف یاد میشود مسلما وجود داشته منتها به سه صورت انجام می گرفته که هنوز بین زرتشتیان رواج دارد :

۱: اشوداد : این کلمه را می توان بخشیدن در راه دین یا بخشش در راه خدا معنی کرد و مال مورد بخشش ممکن ا
سخنان ناب حکیمانه و ارزشمند بزرگان
گزیده ای از بهترین و زیباترین جملات و نقل قول های معروف مشاهیر و افراد معروف ایرانی و خارجی در مورد : موفقیت در زندگی، کار و تلاش، عشق و محبت و دوستی، انسانیت و مهربانی و بخشش، خداوند و دوست و خانواده.
در عشق، یک نفر به اضافه ی یک نفر مساوی یک است.
ژان پل سارتر
ادامه مطلب
خداوندا...
همان گونه که چشم هایمان را از خواب بیدار کردی...
قلب های ما را از غفلت بیدار کن...
و همان گونه که جهان را به نور صبح منور گرداندی...
زندگی مان را به نور هدایت منور بگردان...
خداوندا...
بنویس برای ما پاک شدن گناهان و پوشش عیوب و نرمی قلوب و بر طرف شدن غم ها و آسان شدن کارها را...
خداوندا...
صبح مان و روزمان را سرشار از خیر و بخشش و مغفرت و توفیق و استواری و استقامت بر صراط بندگی ات قرار بده...
BluRay,x265 HEVC,دانلود 9 Dollars 99 Cents 2008 720p,دانلود انیمیشن 9 دلار 99 سنت,دانلود انیمیشن Nine 9 Dollars 99 Cents 2008,دانلود انیمیشن Nine Dollars 99 Cents 2008,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون $9.99 2008,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن 9 Dollars 99 Cents 2008 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,فانتزی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
پرسشنامه خشم اشپیلبرگر فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDF تعداد صفحات: 3حجم فایل: 1051قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:
پرسشنامه خشم اشپیلبرگر
فرمت : PDF
تعداد سوالات : 57
تعداد مراحل: 3
چکیده:
هدف پژوهش حاضر
بررسی اثربخشی بخشش درمانی به شیوه گروهی بر کاهش اضطراب و خشم و افزایش امید زنان
مطلقه بود. روش پژوهش از نوع شبه آزمایشی بود که در آن از طرح پیش آزمون- پس آزمون
با گروه کنترل استفاده شد. جامعه آماری پژوهش شامل زنان مطلقه مراجعه‌کننده به مراکز
مش
دانلود قسمت 4 فصل هشتم سریال گیم اف ترونز | دانلود قسمت چهارم گیم اف ترونز فصل 8  برای دانلود قسمت چهارم فصل هشتم گیم اف ترونز کلیک کنید. بیشتر بخوانید ... دانلود زیرنویس فصل چهار سریال Game of Thrones · دانلود زیر نویس ...
دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز | دانلود سریال گیم اف ترونز فصل 4 |دانلود فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت | گات.
ادامه مطلب
رسول خدا(ص):خداوند فرموده است فضل و بخشش را از افراد مهربان بندگان من درخواست کنید و در سایه رحمت افراد با رحم زندگى کنید. من در میان این افراد رحمت خودم را قرار داده ام و رحمت و گذشت را از کسانى که قسى القلب هستند نخواهید، چون من در میان افراد قسى القلب سخط و غضب خودم را قرار دادم. وسائل الشیعه/ج8/ص552
BluRay,Lascars 2009,x265 HEVC,ارازل,حجم کم,دانلود Lascars 2009 720p,دانلود انیمیشن Lascars 2009,دانلود انیمیشن ارازل Lascars 2009,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Lascars 2009 1080p,کمدی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
La Chouette & cie,انیمیشن فرانسوی,جغد صورتی,دانلود انیمیشن La Chouette,دانلود انیمیشن La Chouette and cie 2014,دانلود انیمیشن جغذ صورتی فصل 2,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فصل دوم انیمیشن جغد صورتی La Chouette & cie 2014,دانلود فصل دوم کارتون La Chouette and cie Season 2,دانلود کارتون جغد صورتی 2014,دانلود مستقیم انیمیشن La Chouette & cie,کیفیت DVDRip,
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
دانلود فیلم современная золушка از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود فیلم современная золушка بدون سانسور
دانلود فیلم современная золушка دانلود فیلم اخیر دانلود فیلم خارجی فیلم دانلود فیلم легенда об искателе به بهترین حال دانلود فیلم короткое слово. تریلر متداول فیلم ترسناک Malevolent 2018 ستارگان Florence Pugh Celia Imrie Ben دانلود فیلم ترسناک Monstrum 2018 کیفیت.
ادامه مطلب
دانلود سریال مانکن 1 تا 10 
به زودی لینک ها گذاشته میشود با عرض پوزش که لینک ها کار نمیکند.
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11

هیچوقت هیچ چیز رابی جواب نگذارجواب نگاه مهربان رابالبخندجواب دورنگی راباخلوصجواب مسئولیت راباوجدانجواب خشم راباصبوریجواب گناه رابا بخشش...

افکار منفی مثل  حسادت، نفرت و خشم نسبت به دیگرانمثل این است که زهر بخوریم اما امیدوار باشیم دیگران بمیرند...

پولدار بودن یا نبودن،ازدواج کردن یا نکردن،درس خوندن یا نخوندن، 
خوشگل بودن یا نبودن، مساله این نیست،مساله خوشحال زندگی کردنه! لذت بردن!
هوالمحبوب
محبوب ازلی و ابدی سلام.
امروز مرا ببخش، بیشتر از دیروز و هر روز دیگری، برای تند‌زبانی‌هایم، برای دل شکستن‌هایم، برای بی‌پروایی‌هایم، برای دروغ‌هایی که گفته‌ام، برای تمام منم‌منم کردن‌هایم، برای تمام لحظاتی که ناخواسته دلی را رنجاندم، برای تمام نه‌های ریز و درشتی که گفته‌ام. مرا ببخش و بیامرز.امروز بیشتر از هر روزی به بخششت محتاجم. حتی تمام کسانی را که مرا رنجانده‌اند را نیز ببخش، حتی تمام کسانی را که آزارم داده‌اند را،
سال اول دانشگاه، یک آزمون سلامتی از دانشجویان می‌گیرند. حتی آزمون سلامتی کارشناسی را هم یادم هست. در خوابگاه کوی علوم پزشکی تهران. یک بخشش برایم جالب بود. بخش تست‌های روانشناسی. بخشی از سؤالاتش مرتبط با خودکشی بود. یادم می‌آید تست‌ها را جوری زدم که حساس نشوند. معمولی پر کردم رفت. در دوران کارشناسی ارشد باز همان آزمون را دادم. اما اینبار در بخش تستهای خودکشی کمی شیطنت کردم!
ادامه مطلب
BluRay,Edison and Leo 2008,x265 HEVC,ادیسون و لئو,دانلود,دانلود Edison and Leo 2008 720p,دانلود انیمیشن Edison and Leo 2008,دانلود انیمیشن Edison and Leo با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن ادیسون و لئو Edison and Leo 2008,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Edison and Leo 2008,زبان اصلی,کمدی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
امیرمؤ منان علیه السلام از صلب پدرى چون ابوطالب دیده به جهان گشود.
ابـوطـالب بزرگ بطحاء و رئیس بنى هاشم بود. وی فرزند عبدالمطلب بن هاشم بن عبد مناف (عموی پیامبر(ص)) و مادرش هم فاطمه دختر اسد بن هاشم بود. بنابراین امام علی علیه السلام از هر دو طرف هاشمى نسب است. سراسر وجود ابوطالب، کانونى از سماحت و بخشش ، عطوفت و مهر، جانبازى و فداکارى در راه آئین توحید بود. (ادامه مطلب)
پندارند حق همان است که می اندیشند یا همان که رفتار می کنند. گمانشان بر این است که حقی بر گردن خلق دارند و حال اینکه اگر دقت کنند حق عظیمی بر گردن خویش می بیینند. به راحتی تهمت می زنند و سخت زبانند اما از سختی زبان دیگران می نالند. خدایا اگر جاهلند و قاصر، به صراط مستقیم هدایتشان فرما و اگر مقصرند ببخششان که هرچند آنها لایق بخششت نیستند لیکن بخشش مرام توست.
پ.ن: ضمیر مخاطب در نوشته سببش تقویت خطابه است نه استثنا بودن نویسنده.
سلام دوستان امروز مطلبی به دستم رسید که میخوام باهاتون در میون بذارم.
طرح بخشش زندان و اضافه خدمت سربازان غایب و فراری از ۲۶ بهمن ماه همزمان با «روز مادر» تا ۱۸ اسفند ماه «روز پدر» اجرایی می‌شود. بر اساس قوانین خدمت وظیفه فرار از خدمت، مجازات حبس دارد.
امسال از روز مادر تا روز پدر به سربازان فراری و غایبی که خود را به یگان یا به مجموعه دادسرای نظامی استان معرفی می‌کنند، این فرصت داده شده است تا بدون رفتن به زندان و تعیین مجازات حبس بتوانند ب
1080p,تام و جری,دانلود انیمیشن Tom and Jerry The Dog House,دانلود انیمیشن تام و جری خانه سگی Tom & Jerry The Dog House,دانلود انیمیشن موش و گربه,دانلود انیمیشن موش و گربه خانه سگی,دانلود رایگان,دانلود کارتون تام و جری با دوبله فارسی,دانلود گلچین تام و جری از سال 1992 تا 2010,دانلود مستقیم Tom & Jerry The Dog House,دانلود موش و گربه,دوبله فارسی,کیفیت HD,موش و گربه,
ادامه مطلب
480p,Bling 2016,BluRay,MKV,x265 HEVC,بلینگ,دانلود Bling 2016 720p,دانلود انیمیشن Bling 2016,دانلود انیمیشن بلینگ Bling 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم Bling,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Bling 2016,دوبله فارسی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
BluRay,Get Squirrely 2015,x265 HEVC,خلاصه داستان,دانلود,دانلود Get Squirrely 2015 720p,دانلود انیمیشن Get Squirrely 2015,دانلود انیمیشن سنجاب باهوش Get Squirrely 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Get Squirrely 2015,دانلود فیلم Get Squirrely 2015,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم Get Squirrely 2015 1080p,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
من ز هر پهنا به آغوشت پناه آورده ام،
یک دل شوریده پردرد و آه آورده ام.
با دل و جان جان و دل سازم فدای عشق تو،
جان به لب دل را به کف همچون گواه آورده ام.
صد گوا جستم برای بخشش عفو گناه،
صد گواه از بهر یک عفو گناه آورد ه ام.
از خود و غمهای خود ناچار می سازم فرار،
من به سوی کعبة مهر تو راه آورد ه ام.
از فریب دیدة این عالم پرشور و شر،
من به چشم دل به سوی تو نگاه آورد ه ام.
شعر آوردم به وصفت از سر صدق و وفا،
ای خدا، بخشا مرا، گر اشتباه آورده ام.
BluRay,Ice Age Collision Course 2016,دانلود Ice Age Collision Course 2016 720p,دانلود انیمیشن Ice Age Collision Course 2016,دانلود انیمیشن عصر یخبندان 2016,دانلود انیمیشن عصر یخبندان 5,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Ice Age Collision Course 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Ice Age Collision Course 2016 1080p,زبان اصلی,کارتون عصر یخبندان,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
BluRay,La Chouette 2006,انیمیشن سه بعدی فرانسوی,بلوری,جغد صورتی,دانلود انیمیشن La Chouette 2006,دانلود انیمیشن جغد صورتی,دانلود رایگان,دانلود فصل اول انیمیشن جغد صورتی La Chouette,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون جغد صورتی,دانلود مستقیم انیمیشن La Chouette,کمدی,
ادامه مطلب
برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: قادر به بخشش بودن و صرفنظر کردن از رنجش‌های گذشته، ابزار مهمی در زندگی مشترک است. ضمنا اگر بتوانید ببخشید می‌توانید خودتان را هم از نظر جسمی و هم از جنبه‌ی روانی سالم نگه دارید.
در واقع بخشش و چشم پوشی، یکی از موثرترین شیوه‌های حفظ پایه‌های رابطه‌ی زناشویی است.
جنبه‌های مثبت بخشش
اگر آزردگی‌ها، ناامیدی‌ها، دلخوری‌ها، سرخوردگی‌ها، بی‌ملاحظه‌گی‌ها و خشم‌ها را با خود حمل کنید، وقت و انرژی خود را تلف خو
دانلود ریمیکس هیپ هاپ ایرانی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2018
دانلود اهنگ هیپ هاپ الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ خارجی 2017
دانلود آهنگ هیپ هاپ برای ماشین
دانلود اهنگ هیپ هاپ رقص الناز قاسمی
دانلود آهنگ هیپ هاپ فارسی شاد
دانلود اهنگ هیپ هاپ 2017
BluRay,Despicable Me 3,Despicable Me 3 2017,x265 HEVC,بلوری,دانلود Despicable Me 3 2017 720p,دانلود انیمیشن Despicable Me 3,دانلود انیمیشن من شرور 3,دانلود انیمیشن من شرور 3 Despicable Me 3 2017,دانلود انیمیشن من شرور Despicable Me 2017,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Despicable Me 3,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون من نفرت انگیز,دانلود مستقیم انیمیشن Despicable Me 3 2017,دسپیکابل می,دوبله فارسی,دوبله گلوری انیمیشن من شرور 3,من شرور 3,
ادامه مطلب
Danlod Filshah,hkdldak tdgahi,The Elephant King 2017,انیمیشن ایرانی فیلشاه,انیمیشن فیلشاه به کارگردانی حامد محمدیان,تماشای آنلاین انیمیشن فیلشاه,دانلود انیمیشن فیشاه با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن فیل شاه,دانلود انیمیشن فیل شاه 720p HD,دانلود انیمیشن کامل فیلشاه,دانلود رایگان انیمیشن فیلشاه,دانلود فیلشاه,دانلود فیلم فیلشاه,دانلود مستقیم انیمیشن فیلشاه,سایت دوستی ها,فیلشاه,
ادامه مطلب
دوستی دارم که رازی دارد و این راز به طریقی بدون اینکه بخواهم به گوش من رسیده است و آن دوست از این موضوع بی خبر است. بعد هر از چندگاهی که با هم حرف می زنیم او از دوره ای از زندگیش حرف می زند که خیلی سخت بوده ولی ادامه نمی دهد که چرا و چطور و من هربار می دانم از چه حرف می زند و او نمی داند که من می دانم و من هر بار از این دانستن خودم و ندانستن او معذب می شوم.  این روزها سوال اخلاقیه من از خودم این است که باید به او بگویم همه چیز را می دانم یا بگذارم در هم
BluRay,The Red Turtle 2016,WEB-DL,x265 HEVC,انیمیشن فرانسوی,بلوری,دانلود The Red Turtle 2016 720p,دانلود انیمیشن The Red Turtle 2016,دانلود انیمیشن لاک پشت قرمز 2016,دانلود انیمیشن لاک پشت قرمز The Red Turtle 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن The Red Turtle 2016 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,فانتزی,
ادامه مطلب
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
Danlod Film Choori,Download Chick Movie,تماشای آنلاین فیلم و سریال,چوری,دانلود چوری,دانلود رایگان فیلم چوری,دانلود فیلم از سایت دوستی ها,دانلود فیلم ایرانی,دانلود فیلم چوری با کیفیت عالی,دانلود فیلم سینمایی چوری,دانلود قانونی فیلم,دانلود نیم بها,سارا بنیاس,سایت دوستی ها,فیلم چوری,فیلم چوری جواد اردکانی,فیلم کامل چوری,کیانوش عیاری,نسخه اصلی فیلم چوری,نسخه اصلی فیلم چوری 1379,
ادامه مطلب
BluRay,Lily and Jim 1997,x265 HEVC,انیمیشن کوتاه,خلاصه داستان,دانلود Lily and Jim 1997 720p,دانلود انیمیشن Lily and Jim 1997,دانلود انیمیشن با لینک مستقیم,دانلود انیمیشن لیلی و جیم,دانلود انیمیشن لیلی و جیم Lily and Jim 1997,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Lily and Jim 1997 1080p,زبان اصلی,عاشقانه,
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها